Poctivý cihlový byt 3+1 s balkonem v centru Zlína obklopen zelení s možností garáže

Byt 3+1

Obytná plocha 74 m2 Zlín Zlín, Santražiny

0

zajímá mě

Výjimečný byt, kterých je jen jako šafránu. Má prakticky všechny parametry předurčené k tomu, aby se stal domovem snů.
A ptáte se jak je to možné?
Poctivý cihlový dům, ve kterém je pouze šest bytů je obklopen zelení. Za domem si můžete sednout na lavičku pod vzrostlou třešeň. Malý počet bytů zase zvyšuje soukromí a klid v domě. To vše je na ulici Santražiny, která je prakticky v centru Zlína, jen 6 minut chůze od Zlatého jablka, ale zároveň je klidná, protože je na ní malý provoz. Díky poloze máte prakticky všechny služby na pár minut chůze. Ať máte rádi kulturu, městské parky, procházky po nábřeží nebo potřebujete praktické věci, jako školu, školku, obchody, vlak, MHD.... Prostě vše prakticky na pár kroků a přitom v klidu a zeleni.
Byt je umístěn v prvním patře. Což je oblíbené místo v domě. Díky tomu nejste na úrovni ulice, do bytu je to jen několik schodů, máte balkon a nejste pod střechou. Také orientace oken na východ a západ zajišťuje skvělou světelnou a tepelnou pohodu. Pokud by jste chtěli si ráno pospat, nebo potřebovali zvýšit soukromí, využijete předokenní žaluzie.
Dispozice 3+1 je vhodná jak pro rodinu s dětmi, tak pro náročné, kdy místo dětského pokoje můžete mít třeba pracovnu, studovnu, salonek ...
Další exkluzivní vlastností bytu jsou úložné prostory. Krom klasické sklepní kóje, která je v už tak dost prostorná, patří k bytu velmi prostorná kóje na půdě. Dále pak praktická uzamykatelná komora ihned u vchodu do domu. Ta může sloužit třeba pro kola, kočárek...
Díky tomuto všemu jde opravdu o unikátní nemovitost! Prostorný byt, výborně umístěný v domě na adrese, která poskytuje klid a zároveň všechny služby.
A chcete ještě třešničku na dortu? Pouhé tři minuty chůze od bytu je samostatná, uzamykatelná garáž, kterou je možno k bytu přikoupit. Tím vyřešíte i parkování!
Zaujalo Vás to? Potřebujete více informací? Nebo chcete rovnou na prohlídku? Tak rovnou zavolejte, nebo napište. Takováto nemovitost se objeví jen zřídka a nyní může být Vaše.

Václav Dohnal

+420 608 634 811

Nemovitosti makléře

360°

Virtuální prohlídka

cena na dotaz

ID zakázky 9060/2918
Dispozice 3+1
Obytná plocha 74 m2
Patro 1. patro
Vlastníctví Osobní
Počet nadzemních podlaží 3
Lokalita Zlín, Santražiny
Umístění Centrum obce
Topení ÚT dálkové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Internet, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace