MIMOŘÁDNÝ BYT 2KK – MEZONET 79m2 s kuchyní za 100tis. ZDARMA

Byt 2+kk

Obytná plocha 78 m2 Benešov Benešov, Husovo Náměstí

0


PŘI REZERVACI DO POLOVINY LEDNA 2020 KUCHYNĚ V HODNOTĚ 100tis.ZDARMA.
V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme výjimečný MEZONETOVÝ byt 2kk ve 4. a 5. nadzemním podlaží v novém developerském projektu Rezidence Husovo náměstí, v centru středočeského města Benešov. Projekt vzniká kompletní rekonstrukcí budovy bývalé Okresní nemocenské pokladny, vystavěné v roce 1922 dle návrhu arch. Aloise Mezery.
Byt s velkorysou rozlohou 78,75m2 disponuje nádherným výhledem do městské zástavby nad střechami ostatních, níže položených objektů v okolí, ale také do zeleně, a do budoucna se již podstatně nezmění. Byt je svou rozlohou a umístěním vhodný nejen k bydlení, ale také k využití pro ateliér umělce, reprezentativní prostory projekční kanceláře či architektonického studia. V tomto atypickém prostoru se mohou realizovat interiéroví designéři pro možnosti ukázky své práce při realizacích netradičních prostor. Možnosti jsou otevřené Vašim představám a potřebám, proto nyní neváhejte s rezervací.
Byt/ateliér bude vytápěn samostatným plynovým kotlem, určeným i pro ohřev vody, disponuje balkonem o velikosti 4,5m2 směrovaným do vnitrobloku domu. K bytu náleží sklep s klenutými stropy v suterénu budovy o velikosti 5,5m2.
Všechny byty budou vybaveny kvalitními standardy jako jsou úsporná okna Vekra s 3-vrstvým izolačním sklem, vinylovými podlahami Fortex 41 s výběrem z mnoha dekorů, italskými obklady Abitare Geotech, zařizovacími předměty do koupelen a WC od renomované firmy Ptáček a interiérovými dveřmi zn.Sande. Vstupní dveře do bytu budou protipožární, zárubně bezpečnostní. Samozřejmostí je příprava na kuchyňskou linku, jejíž návrh i realizaci Vám s 50% slevou nabízí náš partner Oresi.
Pro každý byt je zabezpečeno internetové připojení a TV anténa.
V budově je výtah do 3.nadzemního podlaží, původní žulové schodiště i bezbariérový přístup ze dvora, kde budou mít obyvatelé domu možnost parkovat i využívat zeleně pro pobyt s dětmi nebo možnost grilování, to celé v uzavřeném areálu. Součástí bude i zabezpečený vstup do budovy.
Husovo náměstí se nachází pár minut chůze od vlakového i autobusového nádraží, v krátké pochozí vzdálenosti je MŠ, ZŠ, vedle budovy se nachází park Gymnázia. Benešov má plnou občanskou vybavenost jako jsou další střední školy, obchodní domy Billa, Kaufland, Lidl, Penny Market, obchody s módou, rastaurace, kavárny, vinárny, hokejový stadion, bazén, nový atletický okruh, dále kino a Městské divadlo. Blízkost zámku Konopiště s rozlehlým parkem a krátká vzdálenost do Hlavního města Prahy je velmi příjemným a také velmi hodnotným bonusem.
Dokončení projektu se předpokládá v lednu 2020, rezervovat však můžete již nyní.
Pro podrobnější informace navštivte webové stránky projektu www.rezidence-husovo-namesti.cz nebo nás kontaktujte přímo.
Financování koupě Vám pomůžeme zajistit, daň z nabytí neplatíte.

Monika Pličková

Monika Pličková

+420 737 550 330

Nemovitosti makléře

ID zakázky4584/2918
Dispozice2+kk
Obytná plocha78 m2
Patro3. patro
VlastníctvíOsobní
Počet nadzemních podlaží5
LokalitaBenešov, Husovo Náměstí
UmístěníCentrum obce
TopeníÚT plynové
Vybavení (inženýrské sítě)230V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
Konstrukce budovyCihlová
PENB C

Podobné nemovitosti

Prodej byt 2+1, Nymburk

  • Aktivní
Obytná plocha50 m2
LokalitaNymburk
Ivana Olbrachta
Cena 2 100 000

Zdenka Kurinová

9 nemovitostí v nabídce

+420 736 675 344

Nový byt 1+kk, 27,9 m2 v Rezidenci Nad Sv. Trojicí

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha27 m2
LokalitaRakovník Rakovník I
Dukel. hrdinů
Cena 1 650 000

Marianna Salitska

5 nemovitostí v nabídce

+420 774 662 126

Nový byt 2+kk, 50,8 m2, plus balkon 6,1 m2 v Rezidenci Nad Sv. Trojicí.

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha50 m2
LokalitaRakovník Rakovník I
Dukel. hrdinů
Cena 2 700 000

Marianna Salitska

5 nemovitostí v nabídce

+420 774 662 126

Napište si o další informace