Komorní projekt tří jednotek ve vyhledávané lokalitě Dobříše

Dům

Obytná plocha 405 m2 Stará Huť Stará Huť, Pod Šimoňákem

cena na dotaz

zajímá mě

Na západním okraji nové zástavby ve Staré Huti s výhledem na Dobříš, roste nový patrový dům, kde po jeho dokončení vzniknou tři velkorysé, stavebně oddělené bytové jednotky. Každá nabídne dispozici 5+1, výměru podlahové plochy cca 135 m2 (definitní plocha bude zaměřena po dokončení vnitřních omítek) a navíc terasu v přízemí, dvě lodžie v patře, úložný prostor na půdě, dvě parkovací stání a podíl na zahradě, předpokládáme cca 300 m2. Energetická náročnost je prozatím stanovena na B. Nabízíme vám tak možnost se připojit k celé řadě spokojených obyvatel této nové části obce, jen několik kroků od lesů, rybníků a v příjemném prostředí k životu přitom s dobrou dostupností Prahy.
V přízemí každé části domu najdete prostorný obývací pokoj, s výstupem na zmíněnou terasu, kuchyni s jídelnou, kde je řešeno i schodiště do patra, malý pokoj, WC, chodbu a technickou místnost. V té bude umístěno ovládání tepelného čerpadla a zásobníky na vodu, jejich instalace namísto plynového kotle a možná montáž fotovoltaiky zlepší parametr energetické náročnosti objektu na A). V obývacím pokoji bude k dispozici komín pro možnou instalaci krbu nebo krbových kamen. V patře potom hlavní ložnici, dva zrcadlově situované pokoje s výstupem na lodžii, prostornou koupelnu a šatnu. Dalším benefitem je i úložný prostor pod sedlovou střechou po celé ploše jednotky. Pohledy na vnitřní vybavení jsou vizualizací možného řešení interiéru. Výhled na západní stranu směrem k Dobříši již nebude stíněn další případnou výstavbou. Ve Staré Huti najdete základní občanskou vybavenost (obchod, restaurace, školu, školku, dětská hřiště) a ostatní kompletně v kilometr vzdálené Dobříši. Pro cestu do Prahy můžete volit dálnici D4 (exit 29), vlak nebo autobusové spojení. Do Příbrami máte jen několik minut autem.
Dokončení hrubé stavby a následně prohlášení vlastníka o vyčlenění rozestavěných jednotek je uvažováno na podzim / zima 2022, dokončení a kolaudace v 4 Q 2023, pokud nenastanou nepředvídatelné okolnosti. Již dnes máte možnost si rezervovat buď celou nemovitosti nebo některou ze tří jednotek, následně bude podepsána SoSBK se strukturou úhrad a po kolaudaci objektu již budou připraveny kupní smlouvy a převod a předání finalizovány. Případná volba nadstandardních prvků (podlahy, dlažby, sanita apod) bude řešena se zájemcem samostatným doplatkem.

Vladimír Pulchart

+420 770 138 242

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 11520
Obytná plocha 405 m2
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Stará Huť, Pod Šimoňákem
Umístění Okraj obce
Topení Lokální tepelné čerpadlo
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, 400V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
Konstrukce budovy Cihlová
PENB B

Podobné nemovitosti

Rodinný dům 89 m2, pozemek 2262 m2, Mnichovice

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 120 m2
Lokalita Mnichovice Božkov
Skuhrovecká
Cena cena na dotaz

Rostislav Čermák

8 nemovitostí v nabídce

+420 602 770 994

Rodinný dům 2+1, pozemek 137 m2, Kozojedy u Kostelce nad Černými Lesy

  • Aktivní
Obytná plocha 59 m2
Lokalita Kozojedy
U Studánky
Cena 2 300 000

Antonín Gold

30 nemovitostí v nabídce

+420 775 999 971

Prodej RD Okřesaneč

  • Aktivní
Obytná plocha 140 m2
Lokalita Okřesaneč
Cena 2 290 000

Blanka Moravcová

4 nemovitosti v nabídce

+420 728 074 270

Napište si o další informace