Kancelář na skvělé adrese v centru Liberce

Prostor kanceláří

Plocha kanceláří 105 m2 Liberec, Liberec III-Jeřáb, Pražská

4 997 000

zajímá mě

Nabízím Vám ke koupi bytovou jednotkou o dispozici 3+kk, kterou lze díky poloze a dispozičnímu řešení bytu velmi dobře užívat jako kancelář. Nachází se v ulici Pražská, v samotném srdci Liberce. Umístění bytového domu, který je už na první pohled velmi reprezentativní, je strategické. Nacházíte se totiž jen pár kroků od Soukenného náměstí a příjemnou dvouminutovou procházkou, míjejíc pestrou škálu obchůdků ulice Pražská, se dostanete na náměstí Edvarda Beneše. Samotný rohový bytový dům Vás zaujme na první pohled, navíc atmosféru místa dotváří sousedící obchodní dům Brouk+Babka.

Hlavními benefity bytu jsou nadstandardní výměra a variabilita, díky které může posloužit jako důstojná a reprezentativní kancelář. Okna všech obytných místností směřují do ulice Pražská a jste tak uprostřed všeho dění. Díky opravdu velkorysým pokojům je možné v rámci případné kanceláře mít nejen prostor pro administrativní zázemí, ale např.  i pro zasedací místnost. Velmi dobře mohou tedy prostory posloužit jako zázemí advokátní či notářské kanceláře, projektantů či jiných profesí, které docení umístění v samotném srdci Liberce.

Podlahová plocha bytu je takřka 105 m2 a jednotlivé obytné místnosti mají přes 20 m2,  a to už je příjemný prostor pro práci. Pro dva pokoje jsme připravili i fotodokumentaci s virtuálním home stagingem, tedy verzi zázemí pro administrativu a druhou verzi pro zasedací místnost. Předsíň má více jak 18 m2 a dala by se využít jako menší recepce pro uvítání Vašich klientů (tento návrh jsme zapracovali do 3D půdorysu). Komora může posloužit jako sklad administrativních potřeb. Kuchyně je dostatečně velká, světlá a zcela jistě pojme i jídelní stůl nebo dva menší stolky pro zaměstnance.

Zobrazit celý text

Mgr. Marek Materna

Mgr. Marek Materna

+420 778 871 871

Nemovitosti makléře

360°

Virtuální prohlídka

4 997 000

cena za nemovitost • bez provize
ID zakázky 11924
Plocha kanceláří 105 m2
Počet nadzemních podlaží 5
Patro 2
Lokalita Liberec, Liberec III-Jeřáb, Pražská
Doprava silnice, MHD
Konstrukce budovy cihlová
PENB 264/2020 Sb.

Podobné nemovitosti

Prodej ubytovacího zařízení, 710 m2, Janov nad Nisou, Hraničná

  • Aktivní
  • Jen u nás
Plocha kanceláří 710 m2
Lokalita Jablonec nad Nisou
Cena 29 000 000

Mgr. Martina Kabešová

5 nemovitostí v nabídce

+420 777 350 479

Napište si o další informace