Chata 61m2, pozemek 345m2, Staré Buky u Trutnova,

Rekreační objekt 2+1

Obytná plocha 61 m2 Staré Buky Prostřední Staré Buky

0


Jak na samotě u lesa si budete připadat uprostřed krásné přírody. Ráno vás bude probouzet zpěv ptactva. Přes den můžete relaxovat na trávníku s motýly a večer si vychutnat grilovačku s rodinou a u toho se kochat se sklenkou vína zapadajícím sluncem. Jediní, velice příjemní sousedé, jsou z jižní strany pod vámi. Pak už je pouze les. Jsou zde bezvadné projížďky na kole po okolních cyklostezkách. Na pivko můžete zajít do místní hospůdky nebo se vydat na Severku. Procházka vám zabere cca 8 minut. Jsou zde rybníky ke koupání a rybaření. Kousek dál v areálu DOLCE jsou také hřiště na tenis, volejbal, minigolf, kuželky a dětské prolézačky. A při zpáteční cestě si ještě nasbíráte košík hub. Místo má úžasnou atmosféru, přijďte se přesvědčit.

Chata prošla v roce 2011 celkovou rekonstrukcí. Celý objekt je zateplený s novou fasádou a střešní krytinou. Vodovodní rozvody jsou v plastu, je zde nová elektrická instalace. Okna mají dorazové těsnění a zasklení F4-16F4PI. TOP U +Ug=1,1. V dílně je umístěn boiler na teplou vodu, zároveň zde jsou vypouštěcí kohouty, kterými se voda na zimu vypustí. Vaření zajišťuje plynový sporák, bomba je umístěná v dílně. Pitná voda je z vlastní studny hluboké 22metrů a napájená třemi prameny. Kanalizace je svedena do septiku. Je zapotřebí počítat s opravou betonové terasy. V 1.NP je kuchyňka, obývací pokoj s krbem a koupelnou se sprchovým koutem. V podkroví je ložnice se čtyřmi postelemi. Chata je částečně podsklepená.

Do okresního města je to čtvrt hodiny autem, kde si nakoupíte vše potřebné v mnoha supermarketech. V Trutnově je nepřeberné množství kulturních akcí přes divadlo, vynášení draka, vinných slavností, letní Cirk-uff, jarmarky. Je zde také dobré sportovní zázemí, letní koupaliště, tenisové a volejbalové kurty, krytý bazén, zimní stadión, bowling, kuželky, squas, ricochet Do zimních areálů v Peci pod Sněžkou a Jánských Lázní dojedete do 30min. autem. Ve Starých Bukách je zastávka autobusu vzdálená 200 metrů od chaty.

Zobrazit celý text

Jiří Röszler

+420 725 614 414

Nemovitosti makléře

ID zakázky 2476/2918
Dispozice 2+1
Obytná plocha 61 m2
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Staré Buky Prostřední Staré Buky
Umístění Okraj obce
Topení Lokální palivové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, 400V, Studna, Voda, pitná
Konstrukce budovy Cihlová
PENB C

Podobné nemovitosti

Roubená chalupa.

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha 90 m2
Lokalita Slatina nad Úpou
Cena 1 200 000

Lenka Sejpalová

15 nemovitostí v nabídce

+420 728 958 160

Napište si o další informace