Chalupa v Podblanicku

Rodinný dům

Zastavěná plocha 282 m2 Kamberk


Potřebujete uniknout ruchu velkoměsta a užít si ničím nerušený klid? Čerstvý vzduch, k tomu jako bonus černočernou noc s milióny hvězd na obloze, které nikdy ve městě nevidíte. O probouzení se postará zdejší štěbetající ptactvo, které bude trylkovat každé ráno pokaždé jinak. Jet na chalupu znamená i aktivní odpočinek na kole po okolí a koupání v blízkých rybnících a koupalištích, nebo řece Blanici.
Po krásně prožitém dni si sednete u ohně a spolu s rodinou a přáteli si upečete například marinovaná vepřová žebra. K tomu všemu otevřete láhev skvělého vína a budete přemýšlet jak báječně prožijete následující den. A přesně takovou chalupu pro Vás mám!
Tento dům je na Podblanicku jeden z původních dvoupatrových, který má plnohodnotná patra.. Spodní kamenné patro tvoří sklep, dříve používaný pro chov zvířat. Horní patro je obytná část domu v dispozici 2+1. Ložnice, veliký obývací pokoj a průchozí kuchyně. Dům má novou dřevěnou terasu s výhledem do okolí. Ta byla zhotovena v dubnu 2021.
V domě najdete hlavní obývací místnost o velikosti cca 30 m2, která má okna na tři světové strany s lakovanou dřevěnou podlahu a dřevěnými okny. Dále je v domě kuchyň, předsíň, ložnice a koupelna. Všude tam je linoleum v dekoru dřeva. V každé místnosti najdete kamna na tuhá paliva. V koupelně si můžete postaru ohřát vodu zatopením v kotli pod zásobníkem vody. Nebo nově a pohodlněji v elektrickém boileru.
V kuchyni jsou kamna s troubou, udírna pro uzení specialit. Lednice, plynový sporák, který je na plynovou bombu, kuchyňský pult s dřezem a vodou. Příprava na zapojení varné desky na 400V je hotová.
V celém domě je nové elektrické vedení s platnou revizí a dokončují se nové rozvody vody. Můžete tak dům ihned plnohodnotně využívat.
Voda je do domu zavedena z nedaleké obecní studny a je vyčistěna UV světlem. Po dohodě je odkup vodárny a studny od obce možný. Splašková voda z WC zakončena septikem.
Dům má dva sklepy. Jeden velký, kde byla v dřívějších dobách chována hospodářská zvířata a pak menší kamenný s cihlovou klenbou pro uchovávání ovoce, vína atd..
Na obytnou část domu navazuje stodola. Naproti přes dvůr je další stodola s přístavkem pro zahradní techniku či jinak využitelný sklad.
Na zahradě najdete jednu hlavu vinné révy (sklizeň 2022 byla 22 litrů sladkého moštu), dva keře červeného rybízu, záhon plný jahod a květiny. Ohniště a sudy na dešťovou vodu. 
Trávit čas na této chalupě je možné celoročně. V okolí se nachází krásné lesy a okouzlující příroda Podblanicka. Výborné podmínky pro turistiku, houbaření nebo sběr borůvek.
Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči, chalupa je Vám ihned k dispozici!
Kupující neplatí provizi RK a vyřízení hypotéky má zdarma.
Na tento dům je možné čerpat dotace and #34;Oprav dům po babičce and #34;.
Uvedené velikosti a plochy jsou pouze orientační údaj. V inzerci jsou uvedeny přibližné údaje, nejedná se o skutečné velikosti ploch.

Jiří Kuna

Jiří Kuna

+420 608 272 378

Nemovitosti makléře

ID zakázky 0103
Zastavěná plocha 282 m2
Plocha parcely 518 m2
Užitná plocha 104 m2
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Kamberk
Doprava silnice, autobus
Topení lokální tuhá paliva
Konstrukce budovy Kamenná
PENB G

Podobné nemovitosti

Moderní novostavba rodiného domu 6+kk s bazénem a garáží Malá Hraštice

  • Aktivní
  • Jen u nás
Podlahová plocha 480 m2
Lokalita Malá Hraštice, Velká Hraštice
Cena 18 490 000

Hana Křemenová

8 nemovitostí v nabídce

+420 602 613 354

Nadstandardní rodinný dům v Letech u Dobřichovic

  • Aktivní
  • Jen u nás
Užitná plocha 238 m2
Lokalita Lety, V chaloupkách
Cena 22 300 000

Milan Škoda

9 nemovitostí v nabídce

+420 777 211 671

Prodej rodinného domu 140 m2, pozemek 750 m2, Nová Živohošť, okres Benešov

  • Aktivní
  • Jen u nás
Užitná plocha 140 m2
Lokalita Křečovice, Živohošť
Cena 7 400 000

Jan Bečvář

9 nemovitostí v nabídce

+420 737 570 775

Napište si o další informace