Bytová jednotka v RD s bonusem ve vyhledávané lokalitě Dobříše

Byt

Obytná plocha 135 m2 Stará Huť Stará Huť, Pod Šimoňákem

0

zajímá mě

Na západním okraji nové zástavby ve Staré Huti s výhledem na Dobříš, roste nový patrový dům, kde po jeho dokončení vzniknou tři velkorysé, stavebně oddělené bytové jednotky. Každá nabídne dispozici 5+1, výměru podlahové plochy cca 135 m2 (definitní plocha bude zaměřena po dokončení vnitřních omítek) a navíc terasu v přízemí, dvě lodžie v patře, úložný prostor na půdě, dvě parkovací stání a podíl na zahradě, předpokládáme cca 300 m2. Energetická náročnost je prozatím stanovena na B. Nabízíme vám tak možnost se připojit k celé řadě spokojených obyvatel této nové části obce, jen několik kroků od lesů, rybníků a v příjemném prostředí k životu přitom s dobrou dostupností Prahy.
V přízemí domu najdete prostorný obývací pokoj, s výstupem na zmíněnou terasu, kuchyni s jídelnou, kde je řešeno i schodiště do patra, malý pokoj, WC, chodbu a technickou místnost. V té bude umístěno ovládání tepelného čerpadla a zásobníky na vodu, na střeše příprava na fotovoltaiku. V obývacím pokoji bude k dispozici komín pro možnou instalaci krbu nebo krbových kamen. V patře potom hlavní ložnici, dva zrcadlově situované pokoje s výstupem na lodžii, prostornou koupelnu a šatnu. Dalším benefitem je i úložný prostor pod sedlovou střechou po celé ploše jednotky. Pohledy na vnitřní vybavení jsou vizualizací možného řešení interiéru. Výhled na západní stranu směrem k Dobříši již nebude stíněn další případnou výstavbou. Ve Staré Huti najdete základní občanskou vybavenost (obchod, restaurace, školu, školku, dětská hřiště) a ostatní kompletně v kilometr vzdálené Dobříši. Pro cestu do Prahy můžete volit dálnici D4 (exit 29), vlak nebo autobusové spojení. Do Příbrami máte jen několik minut autem.
Dokončení hrubé stavby a následně prohlášení vlastníka o vyčlenění rozestavěných jednotek je uvažováno na podzim / zima 2022, dokončení a kolaudace v 4 Q 2023, pokud nenastanou nepředvídatelné okolnosti. Již dnes máte možnost si rezervovat některou ze tří jednotek, následně bude podepsána SoSBK se strukturou úhrad a po kolaudaci objektu již budou připraveny kupní smlouvy a převod a předání finalizovány. Případná volba nadstandardních prvků (podlahy, dlažby, sanita apod) bude řešena se zájemcem samostatným doplatkem.

Vladimír Pulchart

+420 770 138 242

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 11521
Obytná plocha 135 m2
Patro 1. patro
Vlastníctví Osobní
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Stará Huť, Pod Šimoňákem
Umístění Okraj obce
Topení Lokální tepelné čerpadlo
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, 400V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
Konstrukce budovy Cihlová
PENB B

Podobné nemovitosti

Dolní Břežany náměstí, byt 3+kk, terasa, garážové stání, sklep

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 94 m2
Lokalita Dolní Břežany
Náměstí Na Sádkách
Cena 11 650 000

Milan Škoda

10 nemovitostí v nabídce

+420 777 211 671

Prodej bytu 2+kk, 46 m2, Příbram – Čechovská

  • Aktivní
Obytná plocha 46 m2
Lokalita Příbram Příbram VIII
Čechovská
Cena cena na dotaz

Vladimír Nýdl

11 nemovitostí v nabídce

+420 775 036 775

Byt 3+1, 94 m2 s terasou, Vlašim

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 124 m2
Lokalita Vlašim
Jana Masaryka
Cena 4 390 000

Rostislav Čermák

9 nemovitostí v nabídce

+420 602 770 994

Napište si o další informace