Byt 1+kk s předzahrádkou

Byt - 1 + kk

Zastavěná plocha 488 m2 Holubice, Kozinec, Habrová


Dobrý den, představte si, jak se ráno probudíte do ptačího zpěvu a vychutnáte si šálek kávy na terase vaší vlastní předzahrádky. V létě si posedíte sami, nebo s přáteli, můžete něco ugrilovat, nebo si pěstovat vlastní bylinky a trávit příjemné večery pod hvězdnou oblohou. Byt je tak akorát pro jednoho nebo dva a je vhodný i k pronájmu.
Byt který Vám chci dnes představit je ve stejném domě jako sám bydlím. Má 39,8m2 podlahové plochy a 20m2 velkou zahrádku. Postaven byl v roce 2008 a vlastní ho stále první majitelka. Ta si z nadstandartní šatny zbudovala samostatnou ložnici a tak se ušetřilo místo v hlavním pokoji. I tak je zde dostatek úložného prostoru. Byt je vytápěn vlastním elektrickým kotlem a voda je ohřívána boilerem. Auto zaparkujete na vyhrazeném místě před domem. V domě je k dispozici kolárna/kočárkárna. Dům má 17 bytů a je zde příjemná atmosféra.
O Holubicích toho mohu říci hodně. Je tu přátelská atmosféra a aktivní komunita lidí. I když se nachází v klidném prostředí mimo Prahu, dostanete se sem pohodlně. Když jsem před 16 lety o Holubicích uvažoval já, bylo důležité jak rychle se dostanu do Prahy. Vyhovuje mi že autobus jezdí ve špičkách po 10 minutách a mimo ně po půl hodině. Na metro "A" Bořislavka jede 28 minut. Autem se dostanete za přibližně poloviční dobu. Je pravda, že na poprvé Vám to z Prahy přijde daleko, ale člověk si zvykne a za ten klid to stojí. Navíc většinu úřadů najdete v nedalekých Kralupech nad Vltavou.

V obci naleznete vše, co potřebujete pro spokojený život. Večerku, hospodu nebo restauraci, skvělou rodinnou kavárnu, mateřskou a základní školu, lékaře a spoustu hřišť. Příležitostí k procházkám, cyklistickým výletům a relaxaci je dost i v okolí. Vyrazte na nedaleký Okoř, nebo třeba k Vltavě na Dvořákovu stezku. Zajímavý je park v Nelahozevsi, nebo Hostibejk v Kralupech. Obec jako taková se dynamicky rozrůstá, ale zachovávají se zde typické vesnické tradice. Majáles, masopust, nedělní fotbal místního klubu a podobně.
Myslím, že osobní zkušenost je za tisíc slov, a tak Vás srdečně spolu s majitelkou zveme na prohlídku tohoto hezkého bytu, kterým Vás rád provedu. Budete se tak moci zeptat na vše, co Vás zajímá, přímo u zdroje. Ladislav Jandáček.

Ladislav Jandáček

Ladislav Jandáček

+420 727 832 834

Nemovitosti makléře

360°

Virtuální prohlídka

ID zakázky 12059
Dispozice 1 + kk
Zastavěná plocha 488 m2
Užitná plocha 40 m2
Počet nadzemních podlaží 3
Patro 1
Vlastníctví Osobní
Lokalita Holubice, Kozinec, Habrová
Umístění Klidná část obce
Doprava silnice, MHD, autobus
Topení lokální elektrické
Konstrukce budovy Cihlová
PENB C

Podobné nemovitosti

Pronájem bytu 2+1 s lodžií, 56 m2, Masarykova, Kralupy nad Vltavou Lobeček

  • Aktivní
  • Jen u nás
Podlahová plocha 56 m2
Dispozice 2 + 1
Lokalita Kralupy nad Vltavou, Lobeček, Masarykova
Cena 12 500

Vladimír Suk

16 nemovitostí v nabídce

+420 777 589 797

Prodej bytu 3+kk v centru Berouna

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Užitná plocha 63 m2
Dispozice 3 + kk
Lokalita Beroun, Beroun-Město, Tyršova
Cena 4 950 000

Mgr. Jana Čermochová

1 nemovitost v nabídce

+420 605 284 059

Prodej hezkého bytu 3+kk navíc s pracovnou a sklepem

  • Aktivní
  • Jen u nás
Podlahová plocha 96 m2
Dispozice 3 + kk
Lokalita Mladá Boleslav, Mladá Boleslav II, Na kozině
Cena 5 990 000

Ladislav Jandáček

9 nemovitostí v nabídce

+420 727 832 834

Napište si o další informace