Reference makléřky

více o makléřce

Tereza Cónová

Tereza Cónová

První rok s QARA
Aktivních4 nabídky
OblastMoravskoslezský
Vaše hodnocení

Napsat novou referenci

JSEM VELICE SPOKOJENA S PANÍ MAKLEŘKOU TEREZOU CONOVOU. MOHU JI VŠEM CO CHTĚJI PRODAT NEMOVITOST VŘELE DOPORUČIT .PANÍ CONOVÁ PRACUJE VE PROSPĚCH KLIENTA .JEJI PRÁCE JE NA PROFESIONALNÍ UROVNI.

KUDELOVÁ
HLUČÍN

Chtěl bych poděkovat Terce za rychlý prodej mého bytu. Přišla, vkusně naaranžovala prostory, profesionálně nafotila a za týden byl byt fuč. To co se jiným realitkám a různým makléřům nepodařilo za půl roku, Terezka byla schopna zrealizovat do několika pracovních dní. Je to o tom dělat věci od srdce s přesvědčením a pořádným nasazením. Za mě tedy palec nahoru.

David Ovčačík

Chtěla bych poděkovat paní makléřce Tereze Cónové. Je to velmi milá, vstřícná a profesionální paní makléřka. Mohla jsem kdykoli zavolat a vždy byla ochotná mi vyhovět. Při prodeji bytu se mnou jednala na rovinu, mohla jsem jí věřit. Dokonalý servis a navíc jsem nemusela vůbec nic vyřizovat. Využila jsem i jiné RK,ale jen slibovali, nekomunikovali, nepracovali. Děkuji paní Cónová a věřte, že Vás budu všude doporučovat.

Tatiana Pietrová

Hledáte profesionální přístup, rychlé jednání a úspěšný výsledek ? …. právě jste ho našli ! Realitní makléřka slečna Tereza Cónová, se stará o naše nemovitosti již třetím rokem a po zkušenostech s jinými makléři, mohu naprosto zodpovědně napsat, že s tak skvělým a pohotovým přístupem jsem se dříve v tomto oboru nesetkal. Chcete-li koupit, prodat, pronajmout, tak vřele doporučuji!

Lubor Chválek, OSA Invest

Paní makléřce Tereze Cónové bychom chtěli poděkovat za profesionální přístup a odbornou pomoc při prodeji nemovitosti. Její jednání 100% v zájmu nás, klientů, nakonec dokonce předčilo naše očekávání, přičemž vše probíhalo velmi korektním

způsobem. Myslím si, že nejen ke spokojenosti naší, ale i kupujících. Na realitním trhu se zcela jistě neztratí a my můžeme jen doporučit případným dalším klientům! Přejeme hodně štěstí 🙂

Ivona a Rudolf Šupíkovi

Děkuji paní makléřce Cónové za rychlý prodej nemovitosti, poskytování veškerých informací s tímto spojených, profesionální řešení vzniklých problémových situací a její 100% nasazení kteroukoliv denní dobu. Mohu jen doporučit.

Mudr. Barbora Fišerová, Ostrava

Mudr. Barbora Fišerová