Reference makléřky

více o makléřce

Tereza Cónová

3 roky s QARA
Aktivních13 nabídek

Specializace

špičková prezentace nemovitosti a propracovaný realitní marketing; prodej nemovitostí v Moravskoslezském kraji

OblastMoravskoslezský
Vaše hodnocení

Napsat novou referenci

Velmi profesionální jednání,příjemné vystupování.

Miluše Halamíčková
Ostrava

Paní Tereza nám zprostředkovala prodej starého bytu i kopi bytu nového, a to s kompletním servise. Je to spolehlivý profesionál, s moderním přístupem ke své profesi. Kvalitní fotografie nemovitosti, 3D virtuální prohlídka a motivační video pro zájemce, je u ní samozřejmostí a na vysoké úrovni. Klientům umí naslouchat a snaží se, aby všechny strany při koupi, nebo prodeji nemovitosti byly spokojeny. Za náš byt jsme nakonec dostali víc, než byla nabídková cena.

PetrLubo
Ostrava

Paní Cónová nám zprostředkovala koupi našeho prvního bytu, který jsme nalezli na inzerci společnosti Qara. S přístupem paní Cónové jsme byli maximálně spokojeni, pomohla nám vyřídit veškeré náležitosti vážící se ke koupi bytu a také zajistila veškerou komunikaci s původními majiteli. Využili jsme také jejich zprostředkovaných služeb advokátního zástupce pro finanční záležitosti, opět s velkou spokojeností. Mockrát děkujeme, v případě další koupě bychom se na Vás opět obrátili. Viktor a Jana

Viktor
Ostrava

Děkujeme za pomoc s prodejem bytu. Vše šlo rychle a hladce. Byli jsme mile překvapení,jak dobře lze byt prodat a neměli jsme s tím žádné velké starosti. Děkujeme za milá jednání,včasné reakce na jakékoliv změny a vstřícnost během jednání s námi i následně zájemci o náš byt.

Petra Sokolová
Ostrava - Poruba

Tereza Cónová je profík, který svou práci miluje. A spojením těchto dvou, pro mě absolutně zásadních vlastností, vítězí na plné čáře! Jsem ráda, že jsem se při prodeji nemovitosti obrátila zrovna na ni. Postarala se úplně o vše a mě jen informovala o důležitých krocích. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že jsme spolu nekomunikovaly naposled 🙂

Petra
Brno

Využili jsme služeb paní Cónové při prodeji našeho bytu. Vybrali jsme si ji, na základě výběrového řízení, ve kterém excelovala jak nabídnutými službami, tak garantovanou prodejní cenou nemovitosti. Byt si před prodejem naaranžovala, nafotila, vytvořila všechny podklady vč. 3D prohlídky. Výsledkem byl rychlý a bezproblémový prodej k maximální spokojenosti nás jako prodávajících a věřím, že stejně tak i kupujících. Paní Cónovou můžeme vřele doporučit!

Jan Kubatý
Ostrava

S paní Cónovou jsme prodávali byt. I přes mírné komplikace vše proběhlo hladce, rychle a příjemně. Služby a celkový servis včetně fotografů paní Cónové mohu doporučit a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientů.

Wagnerová Šárka
Kaňovice

S paní Terezou Cónovou je radost spolupracovat. Profesionální přístup, milá, empatická. Pracuje rychle, spolehlivě, s maximálním nasazením. Touto cestou jí chceme poděkovat za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu.

Marta Honusová
Ostrava - Hrabůvka

S paní Cónovou byla úžasná spolupráce. Profesionální přístup, precizní zpracování inzerce, rychlé jednání k naší spokojenosti. Nejvíce jsem ocenila vyřízení všech formalit – rezervace, úschova, kupní smlouva, katastr. Paní Cónovou všem doporučuji. Člověk na správném místě.

Martina Kavková
Frýdek Místek

Děkuji paní makléřce za skvělou spolupráci při prodeji našeho bytu v Ostravě. Paní Cónová sehnala kupce do 1 týdne od zveřejnění inzerátu, přitom jiná realitní společnost se o to snažila 4 měsíce! Všechno proběhlo rychle a na profesionální úrovni, vždy nám všechno ochotně vysvětlila, vyhověla nám také při úpravě smluv. Dělá svou práci s radostí, a to se pak také promítne do výsledné skvělé prezentace nemovitosti. Opravdu mohu paní Cónovou všem doporučit.

Daniela Taušová
Frýdek-Místek/ Frýdek