Reference makléřky

více o makléřce

Tereza Cónová

2 roky s QARA
Aktivních9 nabídek

Specializace

špičková prezentace nemovitosti a propracovaný realitní marketing; prodej nemovitostí v Moravskoslezském kraji

OblastMoravskoslezský
Vaše hodnocení

Napsat novou referenci

S paní Cónovou jsme prodávali byt. I přes mírné komplikace vše proběhlo hladce, rychle a příjemně. Služby a celkový servis včetně fotografů paní Cónové mohu doporučit a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientů.

Wagnerová Šárka
Kaňovice

S paní Terezou Cónovou je radost spolupracovat. Profesionální přístup, milá, empatická. Pracuje rychle, spolehlivě, s maximálním nasazením. Touto cestou jí chceme poděkovat za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu.

Marta Honusová
Ostrava - Hrabůvka

S paní Cónovou byla úžasná spolupráce. Profesionální přístup, precizní zpracování inzerce, rychlé jednání k naší spokojenosti. Nejvíce jsem ocenila vyřízení všech formalit – rezervace, úschova, kupní smlouva, katastr. Paní Cónovou všem doporučuji. Člověk na správném místě.

Martina Kavková
Frýdek Místek

Děkuji paní makléřce za skvělou spolupráci při prodeji našeho bytu v Ostravě. Paní Cónová sehnala kupce do 1 týdne od zveřejnění inzerátu, přitom jiná realitní společnost se o to snažila 4 měsíce! Všechno proběhlo rychle a na profesionální úrovni, vždy nám všechno ochotně vysvětlila, vyhověla nám také při úpravě smluv. Dělá svou práci s radostí, a to se pak také promítne do výsledné skvělé prezentace nemovitosti. Opravdu mohu paní Cónovou všem doporučit.

Daniela Taušová
Frýdek-Místek/ Frýdek

Moc děkuji paní Tereze Cónové za pomoc při prodeji bytu. Není to poprvé, co jsem se na paní Cónovou obrátil, a opět jsem byl s jejími realitními službami nadmíru spokojen. Z její strany byl zajištěn veškerý servis a prodej bytu se tak uskutečnil na jedničku. Pokud bych v budoucnu potřeboval služby realitního makléře, jistě se na paní Cónovou opět obrátím.

Milan Sekanina
Vojkovice

Paní Tereza Cónová se pro svou profesi narodila. Obdařena empatií, laskavostí, uměním soustředěně naslouchat, přirozenou inteligencí i dokonalou odbornou vybaveností, také smyslem pro detail se stoprocentně osvědčila i při našem náročném hledání výměny bytu, vyvolaném komplikovanými zdravotními důvody. Vždy usměvavá, elegantní, vstřícná vnášela i do složitých situací řád a průkaznost postupných kroků, čímž získávala od prvních setkání naši plnou důvěru, která se osvědčila.

Mgr. Milada a Jaroslav Kaďůrkovi
Havířov

Na paní Tereze Cónové velmi oceňuji příjemné jednání, naprosto profesionální přístup a také rychlost a flexibilitu při řešení problému.Velmi nám pomohla a další spolupráci bychom jistě uvítali.

Stroupkovi
Ostrava

Ráda bych vyzdvihla spolupráci s paní Cónovou při zprostředkování nákupu bytu. Oceňuji především okamžité reakce, ochotu a vstřícný přístup! I když se vyskytly komplikace, paní Cónová vše dotáhla ke spokojenosti obou stran, i když to i pro ni znamenalo podstatně více úsilí než je běžné. Tento vysoce profesionální přístup není zcela běžný.

Magda M.
Praha

Dobrý den, rád bych pochválil a poděkoval za výbornou spolupráci a služby vaší makléřky Terezy Cónové. S jejím přístupem a realizací obchodu jsem byl maximálně spokojen. Zařizovala pro mě nákup nemovitosti – bytu (na investici), tak také následně našla do něj nájemníka v mé plné spokojenosti (s mým minimálním úsilím a starostí). Touto velmi pozitivní zkušeností mohu Terezu maximálně doporučit.

Petr Gajdůšek
Otrokovice

Oslovila jsem paní Cónovou, jestli by se i v těžké době přímo uprostřed Coronavirové karantény ujala pronájmu mého 2+1 bytu. Tato makléřka dokázala můj byt tak „vyšperkovat“ a skvěle nafotit, že podle fotek jej nepoznal ani můj syn 🙂 Paní Cónová je velmi flexibilní a znalá všeho, co se týče veškerých smluv, rezervací a celkově papírování kolem pronájmu. Vše jsme dokázaly pro urychlení pronájmu zorganizovat elektronickou formou i se zájemcem o byt. Děkuji za vše!

Helena Kramná
Ostrava