Michal Regal
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Michal Regal

    První rok s QARA

Specializace
Rezidenční nemovitosti – BYTY, DOMY, POZEMKY

Působnost
Praha, Středočeský

Jazyky
Čeština, Angličtina

napište mi

Zdravím Vás, jmenuji se Michal Regal a se svou manželkou Ludmilou Regal Tyrovou jsme pracovní, ale také  životní partneři, máma a táta čtyř dětí. Oba společně pracujeme jako realitní makléři a svým klientům pomáháme s prodejem a pronájmem nemovitostí od roku 2017. Za tuto dobu máme za sebou více jak 160 realizovaných obchodů a také mnoho spokojených klientů. 
 
Nejčastěji prodáváme byty, rodinné domy a pozemky v okrese Kladno, Beroun, Praha-západ a samozřejmě také v Praze. 
Práce realitního makléře zahrnuje širokou škálu činností. A protože  nelze být odborníkem na vše, jak pravý rčení „devatero řemesel, desátá bída“, v mnohých etapách prodeje a pronájmu využíváme profesionály ve svém oboru. Mezi ně patří například realitní fotografové, projektový inženýři, geodeti, ověřené advokátní kanceláře, řemeslníci a další dodavatelé, díky kterým zajistíme nejlepší podmínky pro úspěšný prodej / pronájem Vaší nemovitosti.
 
Z referencí od našich klientů za celou dobu působení v realitách lze o naší práci říci (analyzováno 112 referencí pomocí Ai ChatGPT):
„Z hodnocení klientů vyplývá, že vaše služby jsou vysoko hodnoceny a klienti jsou s vaší prací velmi spokojeni. Zdůrazňují váš úžasný přístup, profesionální a lidský způsob jednání, ochotu a schopnost řešit problémy. Klienti oceňují vaši spolehlivost, pečlivost a schopnost vést je přes celý proces prodeje či nákupu nemovitosti. Je také patrné, že jste schopni se vypořádat s různými výzvami, které se mohou během transakce vyskytnout, a to s klidem a profesionálním přístupem. Vaše schopnost efektivně komunikovat a udržovat klienty informované je rovněž vysoko ceněna. Celkově se zdá, že jste schopni poskytnout nadstandardní služby a vaši klienti se s vámi cítí v dobrých rukou.“
 
Pokud byste potřebovali také Vy pomoc s čímkoliv ohledně realit (prodej/pronájem nemovitosti, odhad k dědickému řízení, dotaz k daňové problematice týkající se nemovitostí atd.) neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na první setkání u dobré kávy.  

Kontakty

Kontakt

+420 777 078 945

http://www.mojimakleri.cz


IČ: 04423160Sociální sítěMapa nemovitostí makléře

Prodáno / Pronajato Prodáno / Pronajato

Aktivní nabídka Aktivní nabídka

Vše mám prodáno
Právě mám všechno prodáno i pronajato a připravuji nové projekty. Ozvěte se mi, pokud vám mohu pomoci prodat, pronajmout nebo vyhledat nemovitost. Postarám se o to jako nikdo jiný.
Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Petra Gregušová

Za roky shánění nové nemovitosti, jsme potkali mnoho makléřů. Od těch, kteří kromě nafocení amatérských fotek a vystavení inzerátu, nevyvíjeli téměř žádnou aktivitu, až po nějaké "celkem ucházející".
Až pan Regal nás svým přístupem přesvědčil, že existují i schopní makléři. Setkali jsme se s ním poprvé, když jsme chtěli koupit jím prodávaný byt. Byl proaktivní, lidský a férový. (Mezi makléři bude asi trochu jak jednorožec.)
V aukci jsme tehdy byt však nezískali. Takže když jsme pak kupovali jinou nemovitost a začali řešit prodej svého bytu, neváhali jsme ho oslovit. A dobře jsme udělali. Odvedl dobrou práci, byl spolehlivý a vždy přátelsky naladěný. Takže ho rádi doporučujeme.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Petr Kozák

Zcela perfektní a nadstandardní servis a služby, neustálá péče a kontakt, pomoc při řešení nestandardních situací i běžných a praktických záležitostí s prodejem spojených. Několik měsíců předtím to měla na starost jiná realitní kancelář a zde není ani možné srovnání - v porovnání s Michalem Regalem nedělali vůbec nic. Takže ještě jednou, pokud bych měl ohodnotit stručnou charakteristikou, použil bych "vysoce nadstandardní."


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ivana Slavíčková

Byla jsem moc spokojená, mohu doporučit, skvělé jednání. Brzo budu zase p. Michala Regala potřebovat k dalšímu prodeji bytu. Musím i moc moc pochválit p. Lídu Tyrovou za její ochotu i pomoc. Moc jim děkuji.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Martin Bílek

Má obecná představa o Makléři byla do nedávna velmi skeptická. Až doporučení a nezávazný pohovor s paní Tyrovou a panem Regalem mi otevřel oči a dal jistotu, že jsem se v názoru mýlil. Maximálně profesionální a citlivý přístup ke klientovi. Jednání s těmito makléři je velice příjemné, lidské a zároveň konstruktivní ke splnění požadavků. Nad očekávání splnili mé představy o realizaci obchodu s nemovitostí. Mohu říci, že s jistotou doporučím každému, kdo by váhal a řešil koupi či prodej nemovitosti.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Mgr. Petra Vostrá

Rádi bychom poděkovali paní Tyrové a panu Regalovi. Od prvního setkání nás mile překvapil přístup, který byl profesionální, férový, lidský a flexiblní. Při prodeji nemovitosti a navazující koupi nemovitosti byla spolupráce bezproblémová a v neposlední řadě milá. Oba jsou profíci ve svém oboru, duo, které se doplňuje a tvoří skvělý tým.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Jan Kruml

Služby pana Regala a paní Tyrové byli naprosto nadstandardní. Vždy ochotně a rychle poradili a vše zařídili.
Rádi budeme doporučovat dál. Kdykoliv v budoucnu se na ně rádi znovu obrátíme.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Lesja Mračnova

Velmi doporučuji! Manželé Regalovi jsou skvělí profesionálové a navíc moc milí lidé. Až mně mrzí, že náš dům tak rychle prodali a tím pádem už se nebudeme potkávat.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Eva Gregorová

Se službami poskytovanými Lídou a Michalem Regalovými jsme byli nadmíru spokojeni. Jejich přístup je velmi profesionální a zároveň lidský. Je vidět, že své práci rozumí. Jejich služby jsou nadstandardní, při komunikaci byli vždy velmi milí. Určitě je budeme doporučovat dále.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Marta Hanfová

Kvalita služeb je na maximální úrovni. Vše proběhlo dle mých představ. Váš makléř vše zařídil k mé spokojenosti. V připadě potřeby dalších služeb, se opět na něj obrátím.
S přáním všeho dobrého, MH


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Marek Ballada

Manželé Regalovi jednají seriózně, ale také velmi lidsky. S jejich službami jsem byl nadmíru spokojen. Vše proběhlo v naprostém pořádku a nyní si s přítelkyní užíváme vysněného bytu.
Ještě jednou za vše děkuji!


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Certifikáty, ocenění a členství

Ozvěte se mi a ptejte se