Michal Hrubý
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Michal Hrubý

Realitní makléř    2 roky s QARA

Specializace
Realitní marketing. Video prohlídky. Profesionální prezentace. Home staging. Obchodní vyjednávání. Rezidenční nemovitosti.

Působnost
Moravskoslezský

napište mi

„Nebojím se se hledat nové cesty a být jiný, než ostatní“. I díky tomu prodávám přes 85% nemovitostí do 2 měsíců. Jsem Beran, s velkou touhou měnit věci kolem sebe.
První nemovitost jsem prodal už před 11 lety. Tehdy jsem se ještě jako finanční specialista setkával s realitními makléři, o jejichž kvalitách dodnes pochybuji.
Rozhodl jsem se, že budu úspěšný díky tomu, že budu dělat věci, které jiní makléři dělat neumí, nebo je dělat nechtějí.
Věřím tomu, základem úspěchu je mít správně nastavené vnitřní hodnoty a zároveň být pro své klienty doopravdy užitečný. Protože jinak by mé služby vůbec nepotřebovali.
S mírnou nadsázkou klientům říkám, že z jejich nemovitosti udělám „prodejní trhák“. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál?
Jak to v praxi vypadá?
Pro každou nemovitost vytvořím takový marketing, aby se stala nejlepší tou nejlepší nabídkou v celém okolí. Home staging, profesionální prezentace, moderní videoprohlídka s příběhem – to pro mě nejsou cizí slova, ale dnes již můj pracovní standard.
Udržuji si pouze úzké portfolio prodávaných nemovitostí – abych se každé z nich mohl věnovat naplno. Investuji svůj čas i peníze proto, aby se nemovitost prodala za co nejlepší možnou cenu. A za nejdůležitější ze všeho považuji otevřené a férové jednání na rovinu – jinak ani pracovat neumím.
Těším se na naše případné setkání

Kontakty

Adresa pobočky

28. října 813/248, 709 00 , Ostrava

Kontakt

+420 774 111 811Sociální sítěMapa nemovitostí makléře

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidné části Poruby

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha85 m2
LokalitaOstrava Poruba
Slavíkova
Cena 15 000 Kč/měs

Michal Hrubý

4 nemovitosti v nabídce

+420 774 111 811

Byt 3+1, 86m2 v centru Ostravy se skvělým výhledem na město

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha86 m2
LokalitaOstrava Moravská Ostrava
Nádražní
Cena 2 985 000

Michal Hrubý

4 nemovitosti v nabídce

+420 774 111 811

Nadstandardní rodinný dům s bazénem a vinným sklípkem

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha275 m2
LokalitaPetřvald
Okalová
Cena 11 990 000

Michal Hrubý

4 nemovitosti v nabídce

+420 774 111 811

Chata na Ostravici s malebným výhledem na Lysou Horu

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha80 m2
LokalitaOstravice
Cena 1 690 000

Michal Hrubý

4 nemovitosti v nabídce

+420 774 111 811

Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.Mgr. Markéta Hlaváčová

Chci Vám poděkovat za Váš více než profesionální přístup. Neprodávala jsem první nemovitost, a tak si dovoluji říci, že mám jisté srovnání.
Služby, které jste byl schopen poskytnout Vy, více než předčily mé očekávání. Od prvního rozhovoru, kdy jste si vyslechl situaci, která nebyla standardní vstupem prodávajícího, který je v zahraničí a vlastně neschopen pohybu. Přišlo mi, že Vás to neodrazuje, ale naopak vítáte jako novou výzvu. Potěšilo mě, jak jste připravil byt pro pořízení fotografií, které bych skutečně neuměla pořídit svépomocí. Nebudu popisovat celý průběh prodeje, který byl komplikovaný, ale vy jste byl vždy schopen situaci rychle a adekvátně vyřešit. Na závěr oceňuji i laskavý a osobní přístup, kterým jste celý obchod provázel.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Petr Górný, Frýdek-Místek

Profesionální přístup, výjimečná příprava a nafocení nemovitosti..spolehlivost..dochvilnost.. jednání na rovinu.. Byt rezervován za 6 dní od zveřejnění inzerátu! Není co dodat..snad jen - srdečně děkujeme pane Hrubý.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Kremlingovi

Jsem opravdu ráda, že jsme si vybrali Michala Hrubého pro realizaci prodeje našeho bytu. Přesto, že okolnosti prodeje byly velmi komplikované, pan Hrubý se vždy snažil vše vyřešit ke spokojenosti všech zúčastněných. Oceňuji nadstandardní přístup – krásné fotky, nápaditá videoprohlídka, vždy profesionální, přesto velmi lidské jednání, upřímný zájem a ochota pomoci. Je to člověk na svém místě, ze kterého je cítit nadšení pro svou práci. Michal Hrubý je opravdu to nejlepší, co můžete mít :) Děkujeme, Kremlingovi.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Luboš Salát

Ne každý rozumí složitostem při prodeji, či koupi bytu. Nejlepší variantou je tedy svěřit se do rukou odborníka. Pan Michal Hrubý mě provedl všemi důležitými kroky při koupi bytu a zařídil, popřípadě vysvětlil věci, které byly v ten moment nad mé chápání. Dnes už bydlíme s přítelkyní ve svém novém domově a jsem opravdu rád, že jsem nemusel během všech procesů nic řešit. Pan Michal Hrubý veškeré záležitosti zařídil a úspěšně mě dovedl až k předání klíčů k mému novému domovu.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ozvěte se mi a ptejte se