Reference makléře

více o makléři

Karel Zelinka

Karel Zelinka

6 let s QARA
Aktivních6 nabídek
Specializaceprodej a pronájem bytů, domů a pozemků
OblastPraha, Středočeský
JazykyEnglish
Emailkarel.zelinka@qara.cz
Telefon+420 728 772 010
Úroveň QARA Academy
Vaše hodnocení

Napsat novou referenci

Při výběru pozemku jsme s manželkou hledali nejenom vhodný pozemek, ale taky vhodného prodejce nebo seriózní realitní kancelář, která daný pozemek reprezentuje. Vše jsme našli v nabídce a portfoliu pana Zelinky a naše spokojenost nebyla jenom s výběrem, ale i v dalším jednání, které bylo rychlé, profesionální a transparentní. Poslední kvalita byla pro nás jako kupující velice důležitá a to z důvodu přehledného jednání s prodávajícím. Pan Zelinka projevil vysokou úroveň profesionality a příjemný klientský přístup. Rádi bychom ho dále doporučili a to soukromě nebo každému, kdo se dívá na jeho nabízené služby a reality.

Daniel Bohunický

Se službami realitního makléře pana Karela Zelinky jsme byly velmi spokojeni. Přístup byl profesionální a velmi přátelský. Pan Zelinka se nám věnoval, byl vždy ochotný a spolehlivý. Spolu jsme vyřídily jak prodej bytu, tak posléze i pronájem.
Děkujeme.
V Praze dne 23.3.2014, Věra a Gabriela Altmanovi

Věra a Gabriela Altmanovi

Za posledních dvacet let jsem poznala mnoho realitních makléřů, ale až teď když jsem objevila pana Zelinku, stal se vlastně On mým osobním makléřem. Je spolehlivý, dochvilný, úspěšný, prostě vynikající.

Scottová

Pan Zelinka s námi spolupracuje dlouhodobě. S jeho službami jsme velmi spokojeni. Je milý, zdvořilý, umí jednat se zákazníky, je stále na telefonu (i o dovolené). Snaží se zákazníkům vyjít vstříc tj. návštěvy nemovitosti přizpůsobuje možnostem jak klienta tak i potenciálních nájemníků. Je velice flexibilní. Pana Zelinku bych doporučil každému, kdo potřebuje prodat nebo pronajmout nemovitost.

Jiří Dolejš

Zhruba před 2 lety jsem se na základě doporučení mých známých seznámila s panem Zelinkou, jelikož jsem se chystala ke zrealizování myšlenky prodeje bytu, který se nacházel na Praze 1. Pan Zelinka okamžitě reagoval, podniknul všechny potřebné kroky k úspěšnému prodeji a zařídil i záležitosti nad rámec svých povinností včetně převodu energií, a to vše k mé spokojenosti.
Na základě této zkušenosti se službami pana Zelinky jsem se rozhodla doporučit ho mému synovi, který plánoval prodej rodinného domu v Praze. Ani v tomto případě jsem nemohla změnit názor na pana Zelinku. I přesto, že prodej tohoto domu měla ve své gesci jedna z největších realitních kanceláří zcela neúspěšně, pan Zelinka se tohoto úkolu zhostil a vše vyřídil rychle a bez sebemenšího problému.
Tímto jsem pana Zelinku vzala za svého makléře a svěřila mu prodej nemovitosti umístěné na Šumavě. I tento dům byl předán novému majiteli k plné spokojenosti obou stran. Pan Zelinka opět prokázal velkou míru profesionality a vyřídil vše potřebné i vzhledem k mému trvalému bydlišti mimo ČR.
Zcela jistě pana Zelinku doporučuji všem, kteří chtějí svoji nemovitost prodat v co nejkratším možném čase, za nejlepší možnou cenu a bez zbytečného stresu.
Děkuji a jsem s pozdravem, Ivana Pěčová

Ivana Pěčová