Reference makléře

více o makléři

Jiří Váhala

2 roky s QARA
Aktivních10 nabídek

Specializace

REALITNÍ BYZNYS SNADNO A RYCHLE Za svůj život jsem získal spoustu zkušeností, které pro vás využiji naplno při koupi nebo prodeji nemovitostí. Znalost marketingu a komunikace mi dovoluje efektivní cílit na ty nejvýhodnější nabídky i příležitosti.

OblastMoravskoslezský
Vaše hodnocení

Napsat novou referenci

S Jiřím Váhalou jsem měl možnost spolupracovat již opakovaně v oblasti pronajímání mého bytu.Spolupráci s ním bych velmi rád doporučil, poskytuje služby na vysoce profesionální urovni, vždy splnil dohodnuté. Díky jeho zkušenostem se mi podařilo vyhnout různým úskalím realitního trhu. Příjemným překvapením byla připravenost pana Váhaly poskytnout vždy něco navíc. Je s ním radost spolupracovat a budu se na něj rád znovu obracet.

Martin VLČEK

Country Manager Czech Republic and Slovakia

Martin VLČEK

Pan Váhala patří mezi lidi na svém místě. Byl jsem velmi spokojen s jeho profesionálním přístupem a ochotou vyjít maximálně vstříc mým požadavkům, když jsem před rokem kupoval byt v Rožnově p.R..

Nejen, že dokázal u prodávajícího vyjednat lepší cenu, ale také plynule a ochotně celý proces koupě bytu zprostředkoval. Navíc dokázal zajistit i vizuální návrh možného budoucího stavu bytu, který byl před rekonstrukci, což dost zásadně pomohlo jako podklad pro dobrý výsledek odhadu k hypotéce. Vzhledem k tomu, že se pohybuji v obchodě s lidmi, tak vím, jak je cenné, když Vás makléř informuje průběžně o každém kroku a pružně reaguje na telefonu. Pana Váhalu vřele doporučuji pro zprostředkování prodeje i pronájmu realit.

Ing. Petr Pražák Finanční poradce

Opět jsem potřeboval prodat pozemek. I když mne kontaktovali moji známí, prodej jsem přesto svěřil Jirkovi, neboť o jeho profesionalitě jsem již měl osobní zkušenost. Je to puntíčkář každým coulem, což někomu může vadit. Zajistil dokumentaci k inženýrským sítím a věcným břemenům, kterou následně předával zájemcům. S tím jsem se dosud nesetkal, jiní makléři ukázali kupcům jen pozemek a to bylo vše. Jeho píle přispěla k rychlému prodeji pozemku v Ropici. Ještě jednou velké díky.

Pavel z Frýdku

Jednání ohledně koupě bytu ve Studénce bylo bez jakýchkoliv problémů, p. Váhala nás vždy ihned informoval o novinkách v naší věci. Můžeme jen poděkovat a doporučit.

M. Mašková

Dobrý den pane Váhalo,

rád bych Vám poděkoval za rychlé a profesionální zprostředkování pronájmu nového showroomu stínící techniky.

Dušan Vrtal, jednatel eŽaluzie s.r.o.

Až současně zavoláte panu Vahalovi a jeho konkurenci máte možnost zjistit rozdíly. Udělejte to. Ten zážitek stojí za to… Jan z Novojičínska, pronajimatel

Jan z Novojičínska