Ing. Jarmila Dubová
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Ing. Jarmila Dubová

Realitní makléř    3 roky s QARA

Specializace
Rodinné domy, byty, developerské projekty a činžovní domy.

Působnost
Praha, Středočeský

napište mi

Reality jsem objevila ve správném okamžiku, kdy mi získané dovednosti a znalosti ekonoma a projektového manažera poskytly velkou výhodu. Makleřina mi otevřela nové a zajímavé obzory, které jsem v té době hledala. Rozmanitost práce vyžadující všestrannost, kreativitu, a také estetické cítění a empatii, si mě velmi získala.
Ekonomické vzdělání, umožňující mi dobrou orientaci na realitním trhu a schopnost kvalitní komunikace, získané z mé původní profese, mi umožňuje řešit úspěšně i velmi složité obchody. Právě schopnost diplomaticky vyjednat i citlivé otázky v průběhu obchodu je jedna z nejdůležitějších mých kvalit.
V realitách vnímám každý jednotlivý obchod samostatně jako projekt. Pečlivě analyzuji specifika a stavím strategii prodeje na přednostech konkrétní nemovitosti a potřebách zákazníka. Na základě pečlivé přípravy s maximálním využitím moderních marketingových nástrojů a vhodnou komunikací se mi daří úspěšně dokončit všechny projekty, tj. uskutečnit obchody za těch nejlepších podmínek, které mi trh umožní.
Dnes se práce realitního makléře čím dál více proměňuje s přibývajícím množstvím moderních technologií. Využití všech těchto možností a nutnost používání všech dalších služeb pro dosažení profesionality v každodenní práci není pro jednotlivce snadné a proto jsem se rozhodla pro spolupráci se společností QARA, která mi toto zázemí s výhodou poskytuje.

Kontakty

Adresa pobočky

Šafaříkova 201/17, 120 00 , Praha 2

Kontakt

+420 724 221 948Mapa nemovitostí makléře

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Krásný světlý byt 3+1, 78m2 na Žižkově k pronájmu

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha 78 m2
Lokalita Praha Žižkov
Koněvova
Cena 18 000 Kč/měs

Ing. Jarmila Dubová

3 nemovitosti v nabídce

+420 724 221 948

Krásný světlý byt 2+1 na Žižkově k pronájmu

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha 61 m2
Lokalita Praha Žižkov
Koněvova
Cena 13 500 Kč/měs

Ing. Jarmila Dubová

3 nemovitosti v nabídce

+420 724 221 948

Pronájem, krásný, prostorný byt 4+1, 109m2, Praha Žižkov

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha 109 m2
Lokalita Praha Žižkov
Roháčova
Cena 18 000

Ing. Jarmila Dubová

3 nemovitosti v nabídce

+420 724 221 948

Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Pavla Špotová – Říčany

Chtěla bych poděkovat paní ing. Dubové za velmi profesionální přístup a hlavně velmi milé a vstřícné jednání. Přeji hodně spokojených zákazníků.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Kristýna Kazdová – Praha

Drahá paní Dubová, chtěla bych Vám velice poděkovat za vstřícnost a profesionální přístup. Setkala jsem se s pár makléři, ale Vy jste byla opravdu nejlepší a nejprofesionálnější. Hlavně jste velice sympatická i milá a to také přidává na pozitivitě. Myslím si, že v dnešní době se kladné recenze moc nepíší (rozhodně ne tak často jako ty negativní). Proto jsem se rozhodla i přes Vaše webové stránky Vám mockrát poděkovat za Vaši spolupráci. Vážím si toho!! Kazdová


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Alexandra Manová

Milá paní Dubová,

Děkuji za zaslání daňového přiznání.

Co se týče Vás – už dávno jsem chtěla něco sepsat. Byla jsem a jsem s Vámi maximálně spokojena. Váš osobní přístup, ale i jistota ve Vás, mi byla velmi sympatická.
Mám s kým srovnávat, neboť dům prodáváme přes realitku Maxima a tam jsou neustále nějaké problémy a zdaleka není vše dotažené do finále.

U Vás jsem měla jistotu, že mě o všem budete včas informovat, dotáhla jste do finále veškeré formality, které byly potřebné a já, jako klient, se nemusím o nic starat. Perfektní práce, kéž by byli všichni makléři, jako jste Vy. Navíc jsem měla naprostou jistotu, že s Vámi se koupě bytu opravdu povede.
Budu Vás také doporučovat i známým, pokud by něco potřebovali.
U prodeje domu jsem sázela na jistotu velké realitní kanceláře. Stále mě nemile překvapují a můžu říct, že jsem udělala obrovskou chybu, už bych nikdy služby Maximy nevyužila. Jsou to obrovské rozdíly, které mohu porovnat s Vámi a věřte mi, měli by se od Vás opravdu co učit.

Přeji i Vám krásné svátky, hlavně pohodu a klid a do nového roku jen to nejlepší – přeji také spoustu dalších nových a spokojených zákazníků

S přátelským pozdravem
Alexandra Manová


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

I.H. – Prodej bytu Praha 8

Prodej bytu Praha 8 - Karlín
S průběhem prodeje bytu jsem byla naprosto spokojena, přístup byl profesionální, vše proběhlo rychle, spolehlivě a navíc v příjemné atmosféře pro obě strany.
Děkuji, I.H.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

David Mikulášek a Veronika Tomsová

Dobrý den,
dovolte, abychom touto cestou poděkovali za profesionální služby paní Dubové.
Na přelomu srpna - září loňského roku jsme oslovili několik realitních makléřů za účelem prodeje naší nemovitosti. Sympatie, positivní přístup, zasvěcení do problematiky prodeje byly hlavními důvody, proč jsme si paní Dubovou vybrali. Naše situace nebyla zcela standardní, avšak paní Dubová po celou dobu prodeje zachovávala klidnou hlavu a v emotivních chvílích uklidňovala situaci racionálními argumenty. O byt byl veliký zájem a prodával se 14 měsíců - 24 prohlídek -. Po této době jsme společně zvažovali uhnout z našich vysoce nastavených požadavků a byt prodat levněji. Nakonec se byt podařilo prodat za námi nastavených podmínek na začátku dlohého procesu, což považujeme za veliký úspěch, na kterém má paní Dubová veliké zásluhy.
Ještě jednou děkujeme za Vaše služby.
Ať se daří v osobním i profesním životě.
S úctou,
David Mikulášek a Veronika Tomsová


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ozvěte se mi a ptejte se