Reference makléřky

více o makléřce

Jana Makešová

1 rok s QARA
Aktivních2 nabídky
SpecializaceSpecializace - prodej a výkup nemovitostí
OblastJihomoravský
Vaše hodnocení

Napsat novou referenci

S paní Makešovou jsem byl spokojen. Profesionální jednání, dochvilnost, bezproblémové řešení všech otázek. Komunikace na úrovni. Všem doporučuji.

Miroslav S., Brno – Žabovřesky

Prostřednictvím paní Makešové jsme kupovali nemovitost a její služby můžeme určitě doporučit. Vždy nám vyšla vstříc a se vším poradila. Hodně jsme ocenili, že se nám časově vždy přizpůsobila a dokázala vše zkoordinovat, aby byly všechny strany spokojené. Určitě bychom využili znovu.

Ivana Borseková, Hrušovany u Brna

Paní Makešová velice příjemná, ochotná, vždy nás informovala o každém kroku, který nastane s prodejem domu. O vše se postarala, i když to nebylo někdy snadné kvůli byrokracii úředníku. Všechno zvládla absolutně dobře. Děkuji, paní Makešová, za Vaše služby. Dvořáková

Olga Dvořáková, Šumice

Služby paní Makešové mohu vřele doporučit. Je profesionálem a zároveň vždy ochotná, usměvavá a nic pro ni není problém. Ještě jednou Vám chci paní Makešová moc poděkovat za pomoc při prodeji domu po rodičích. 

Iveta Chmelíková

S paní Makešovou jsme spolupracovali ve dvou případech a v obou k naší naprosté spokojenosti. Je skutečně profesionál ve svém oboru! Vždy nám skvěle poradila, doporučila, zařídila a navíc s milým, lidským přístupem a s úsměvem. Doporučujeme!

Laicmanovi

Služby paní Makešové můžeme jen doporučit, vyřešila pronájem našeho bytu, od doporučení vhodných nájemníků až po vyřešení veškeré administrativy. Oceňujeme zejména její profesionální a lidský přístup, ochotu, spolehlivost. Díky paní Makešové vše proběhlo bez problémů.

Kocandovi

Dlouhodobě pronajímám malou garsonku v Brně. Vzhledem k tomu, že bydlím a pracuji 90 km daleko, pověřila jsem opakovaně sjednáním pronájmu pí. Makešovou. Nájemníci, které mi doporučila, byli vždy slušní a spolehliví. Také za mě vyřešila všechny praktické i právní aspekty pronájmu, což mi ušetřilo hodně času a starostí. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.  

MUDr. Věra Blahová, Brno

S prací paní Makešové jsem byla velice spokojená a jsem ráda, že právě ona zajišťovala prodej. Ochotně, profesionálně a zodpovědně zajistila naprosto vše, co k prodeji patří. Její služby mohu jen doporučit.

Jana Zelinková, Lomnice u Tišnova

S paní Makešovou jsme spolupracovali již několikrát. Je vždy perfektně připravená, velmi dobře zvládá i řešení nestandardních situací, které se mohou při prodeji vyskytnout. A hlavně má vždy úsměv na rtech!!! Takže DOPORUČUJEME!!!

Monika Di Lenardo, Rajhrad

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat paní Makešové, za profesionální a přitom lidský a pozitivní přístup, kterým nás dovedla k našemu vysněnému domečku. Byla to občas trnitá cesta, ze strany úřadů, ale nakonec vše dobře dopadlo.

Bukáčkovi