Jana Makešová
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Jana Makešová

    2 roky s QARA

Specializace
Specializace - prodej a výkup nemovitostí

Působnost
Jihomoravský

Úroveň

napište mi

Co říkám, to dělám!   Už přes 25 let chodím po světě realit. S hlavou vztyčenou a nohama na zemi. To proto, abych pro vás byla tou největší oporou. Stanu se vaším poradcem ve věcech, kterým nerozumíte, a vyřeším vše potřebné od financování po ty nejmenší detaily. Výjimečné věci si zaslouží JEN to nejlepší! Přemýšleli jste někdy o tom, proč se nemovitostem obecně říká reality? Nebo proč se specialistům přes ně říká realitní makléři? Ne? Tak já vám to teda povím!   Od svateb a rozvodů po důchodovou pohodu   Jako makléřka jsem toho viděla a zažila už spoustu. Ještě aby ne, když svojí prací žiji už přes 25 let, že? Za tu dobu jsem si kromě prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitostí vyzkoušela, a doposud zkouším, i roli: mediátora, marketéra, designéra, psychologa, manželského poradce, kouče, asistenta, a spoustu dalších profesí. Takže proč zrovna reality a realitní? V tomto oboru se totiž setkávám s opravdovou realitou v podobě nešťastných rozchodů, ale i šťastných shledání a životních příběhů. V jakékoliv fázi vašeho života, v jakékoliv situaci, při jakýchkoli finančních nebo osobních možnostech jsem tu totiž pro vás. Když už si nevíte rady s prodejem nemovitosti nebo nemůžete najít ke koupi vhodný dům, kde chcete strávit zbytek života, přicházím já.   Objevte se mnou realitu a starosti nechte na mně!   Bezpečně prodám vaši nemovitost, najdu vám vysněný domov nebo klidně obojí. Jednoduše se stanu vaší oporou tam, kde mě nejvíc potřebujete. Kontaktujte mě a já už se o vše ostatní postarám.   Odměnou je pro mě vaše spokojenost! Přes 25 let pro vás využívám své vědomosti, přehled a zkušenosti, abychom společně doběhli do cíle. Hladce vás provedu celým prodejem, nebo koupí nemovitosti a s přehledem se postarám o všechny překážky, které nás potkají.   Reality jsou závodem na dlouhou trať, proto vsaďte na mě – ráda vám vyšlapu bezpečnou cestu od startu až k cílové rovince.   Odhoďte stres, i já jsem jenom člověk. Jezdím obyčejným autem a dělám běžné věci. Jsem například lektorkou Pilates a cvičím taky jógu – i to mi pomáhá být pro vás co nejlepší oporou ve světě realit.   Miluji přírodu, sport a každý den se otužuji a učím se anglicky. Mám ráda, když se stále něco děje. Aktivně vymýšlím, co dělat, kde se vzdělávat, kam se posunout.   Nastartujte se mnou hnací motor a prodejte svou nemovitost. Slibuji, že to bude jízda – rychlá, ale bezpečná!  

Kontakty

Adresa pobočky

Křenová 409/52, 602 00 , Brno

Kontakt

+420 604 215 302

http://www.jana-makesova.cz


IČ: 62851268Sociální sítěMapa nemovitostí makléře

Prodáno / Pronajato Prodáno / Pronajato

Aktivní nabídka Aktivní nabídka

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Prodej komerčního prostoru SFINX, Brno – Královo Pole, 586 m2

  • Aktivní
  • Jen u nás
Plocha kanceláří 520 m2
Lokalita Brno, Ponava, Hrnčířská
Cena 20 000 000

Jana Makešová

2 nemovitosti v nabídce

+420 604 215 302

Prodej bytového domu v Blansku s výjimečným umístěním, hospodářská budova

  • Aktivní
  • Jen u nás
Užitná plocha 390 m2
Lokalita Blansko, Dvorská
Cena 10 500 000

Jana Makešová

2 nemovitosti v nabídce

+420 604 215 302

Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Miroslav S., Brno – Žabovřesky

S paní Makešovou jsem byl spokojen. Profesionální jednání, dochvilnost, bezproblémové řešení všech otázek. Komunikace na úrovni. Všem doporučuji.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ivana Borseková, Hrušovany u Brna

Prostřednictvím paní Makešové jsme kupovali nemovitost a její služby můžeme určitě doporučit. Vždy nám vyšla vstříc a se vším poradila. Hodně jsme ocenili, že se nám časově vždy přizpůsobila a dokázala vše zkoordinovat, aby byly všechny strany spokojené. Určitě bychom využili znovu.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Olga Dvořáková, Šumice

Paní Makešová velice příjemná, ochotná, vždy nás informovala o každém kroku, který nastane s prodejem domu. O vše se postarala, i když to nebylo někdy snadné kvůli byrokracii úředníku. Všechno zvládla absolutně dobře. Děkuji, paní Makešová, za Vaše služby. Dvořáková


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Iveta Chmelíková

Služby paní Makešové mohu vřele doporučit. Je profesionálem a zároveň vždy ochotná, usměvavá a nic pro ni není problém. Ještě jednou Vám chci paní Makešová moc poděkovat za pomoc při prodeji domu po rodičích. 


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Laicmanovi

S paní Makešovou jsme spolupracovali ve dvou případech a v obou k naší naprosté spokojenosti. Je skutečně profesionál ve svém oboru! Vždy nám skvěle poradila, doporučila, zařídila a navíc s milým, lidským přístupem a s úsměvem. Doporučujeme!


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Kocandovi

Služby paní Makešové můžeme jen doporučit, vyřešila pronájem našeho bytu, od doporučení vhodných nájemníků až po vyřešení veškeré administrativy. Oceňujeme zejména její profesionální a lidský přístup, ochotu, spolehlivost. Díky paní Makešové vše proběhlo bez problémů.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

MUDr. Věra Blahová, Brno

Dlouhodobě pronajímám malou garsonku v Brně. Vzhledem k tomu, že bydlím a pracuji 90 km daleko, pověřila jsem opakovaně sjednáním pronájmu pí. Makešovou. Nájemníci, které mi doporučila, byli vždy slušní a spolehliví. Také za mě vyřešila všechny praktické i právní aspekty pronájmu, což mi ušetřilo hodně času a starostí. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.  


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Jana Zelinková, Lomnice u Tišnova

S prací paní Makešové jsem byla velice spokojená a jsem ráda, že právě ona zajišťovala prodej. Ochotně, profesionálně a zodpovědně zajistila naprosto vše, co k prodeji patří. Její služby mohu jen doporučit.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Monika Di Lenardo, Rajhrad

S paní Makešovou jsme spolupracovali již několikrát. Je vždy perfektně připravená, velmi dobře zvládá i řešení nestandardních situací, které se mohou při prodeji vyskytnout. A hlavně má vždy úsměv na rtech!!! Takže DOPORUČUJEME!!!


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Bukáčkovi

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat paní Makešové, za profesionální a přitom lidský a pozitivní přístup, kterým nás dovedla k našemu vysněnému domečku. Byla to občas trnitá cesta, ze strany úřadů, ale nakonec vše dobře dopadlo.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ozvěte se mi a ptejte se