Jana Císařová
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Jana Císařová

Realitní makléř    7 let s QARA

Působnost
Praha, Středočeský

Úroveň
QARA Academy

napište mi

I když jsem původně učitelka v mateřské školce, teprve v realitách jsem se našla. Baví mne totiž lidské příběhy, které stojí za každým domem a za každým bytem. Do každého příběhu ale musíte důkladně proniknout, abyste mu zaručili šťastný konec.

Pro mne to třeba znamená nadstandardní servis a maximální nasazení. Zajistím vše po právní stránce, vysvětlím vám, kde a jak budu vaši nemovitost inzerovat, projdu s vámi statistiky a samozřejmě budeme celý proces konzultovat. Jedině takovou prací navíc mohu změnit povědomí, které v Česku o realitních makléřích panuje.

A co je mým vlastním příběhem a asi největším životním úspěchem? Moje dítě a jeho výchova. Protože i když mám svoji práci ráda a dávám do ní vše, nedělám ji pro sebe. A když si společně potřebujeme odpočinout, věnujeme se některému z našich nespočetných koníčků. I mezi ně už vlastně reality pronikly – jeden rok jsem si dokázala vlastními silami přistavět terasu na chatě.

Věřím, že když budu konat dobro a chovat se k lidem slušně a hezky, vrátí se mi to sejným dílem zpět.

Kontakty

Adresa pobočky

Šafaříkova 201/17, 120 00 , Praha 2

Kontakt

+420 608 443 850Mapa nemovitostí makléře

Nejnovější nemovitosti v nabídce

K prodeji chata se zahradou 151m2, Praha- západ Černošice

  • Aktivní
Obytná plocha 45 m2
Lokalita Černošice
Cena 2 300 000

Jana Císařová

6 nemovitostí v nabídce

+420 608 443 850

K prodeji byt 3+1 ve vilovém domě, Praha-Dolní Počernice

  • Aktivní
Obytná plocha 97 m2
Lokalita Praha Dolní Počernice
Nad rybníkem
Cena 14 500 000

Jana Císařová

6 nemovitostí v nabídce

+420 608 443 850

K prodeji stavební pozemek 10 072m2, Praha-východ, Kamenice

  • Aktivní
Obytná plocha 10072 m2
Lokalita Kamenice Štiřín
Cena 32 000 000

Jana Císařová

6 nemovitostí v nabídce

+420 608 443 850

K prodeji byt 4+1, OV, 140m2, Praha 5-Stodůlky

  • Aktivní
Obytná plocha 140 m2
Lokalita Praha Stodůlky
Suchý vršek
Cena 14 500 000

Jana Císařová

6 nemovitostí v nabídce

+420 608 443 850

K prodeji byt 3+1/L, DV, 81m2, Praha 4- Michle

  • Aktivní
Obytná plocha 81 m2
Lokalita Praha Michle
V zápolí
Cena 7 490 000

Jana Císařová

6 nemovitostí v nabídce

+420 608 443 850

K prodeji byt 3kk, 78m2, Praha 6- Řepy

  • Aktivní
Obytná plocha 78 m2
Lokalita Praha Řepy
Mrkvičkova
Cena 6 300 000

Jana Císařová

6 nemovitostí v nabídce

+420 608 443 850

Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Jana Císařová

Do společnosti QARA jsem nastupovala s mnoha předsudky ohledně jejího fungování, ale byla jsem velmi pozitivně překvapena. Jako první kancelář mi umožnila vykonávat práci makléře nezávisle a bez omezení a nabídla velmi zajímavou firemní politiku zaměřenou především na kvalitu a poctivost.
Tímto bych chtěla poděkovat jejím zakladatelům panu Součkovi a Ing. Novotnému, že úspěšně vytvořili fungující model realitní kanceláře podložený desetiletými zkušenostmi v oboru. Neustále firmu rozvíjí a přizpůsobují ji požadavkům moderní doby. Zároveň dali pečlivým výběrem dohromady skupinu makléřů, kteří mají k dispozici nadstandardní zázemí (kancelář v centru, webovou prezentaci, propagační materiály, školení) a společný cíl v podobě úspěšných obchodů s maximálně spokojenými klienty.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

B.York

Dobrý den paní Císařová, koupil jsem vaším prostřednictvím byt a vy jako estate agent jste mi dala podepsat při prvním setkání "protokol o prohlídce". Tento přístup se mi velmi líbil, protože vím, že toto je nejsprávnější způsob, jak přistupovat k zájmeci o nemovitost.
Dále jste mne velmi rychle vyhověla v mnoha jiných mých požadavcích, které určitě vyžadovali mnoho vašeho času a zkušeností. Svojí rozhodností, správnou organizací a opatřením všech nutných dokumentů jste byla nejpodstatnějším činitelem v mém rozhodnutí nemovitost koupit. Stala jste se zárukou, že transakce proběhne dobře. Stalo se tak a já jsem s koupí bytu spokojen díky vám.
Odbornost vašeho jednání mne přivádí k rozhodnutí koupit ještě jeden byt pro svojí neteř, ale právě jen ve spolupráci s vámi jako estate agent.
Děkuji vám mnohokrát a těším se na další spolupráci. Přeji vám mnoho podobných úspěšných transakcí.
S pozdravem, B.York


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Veronika Ledvinová

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala realitní makléřce paní Císařové za zprostředkování prodeje mého bytu. Paní Císařová byla vždy k dispozici, celý prodej proběhl bez jakýchkoliv problémů a i služby advokátní kanceláře byly naprosto bezchybné. Ještě jednou tedy děkuji za zprostředkování prodeje a ráda vás budu doporučovat dále. Hezký den, Veronika Ledvinová


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Grégrová Monika

Vážená paní Císařová,
velice děkuji za Vaší veškerou práci s prodejem bytu po mé mamince. Vaše pomoc, empatie v mé nelehké situaci a odborná rada častokrát přesahovala nad rámec běžné práce realitního makléře, což není v této sféře vůbec běžné.
Pokud budu potřebovat v budoucnu využít služeb realitního makléře s plnou důvěrou se na Vás obrátím a pokud kdokoli v mém okolí bude řešit stejnou situaci jako já, s Vaším svolením mu doporučím Vaše velmi kvalitní služby.
S pozdravem, Grégrová Monika


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Kateřina Hořejšová

Vážená paní Císařová, chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat ta realizaci prodeje bytové jednotky na Praze 6. Před setkáním s Vámi jsem měla předsudek, že jednání s realitním makléřem je vždy ze strany realitní kanceláře nesolidní a musím být připravena na vše, také jsem měla několik špatných zkušeností.
Byla jsem zaskočena Vaším profesionálním přístupem, vstřícným, milým jednáním. Děkuji za Vaše kvalifikované porasdenství a rychlé jednání. Vše vyústilo v realizaci prodeje za podmínek, kterými jsem nadšena. Za to vše Vám chci upřímně poděkovat, svou práci vykonáváte na vysoké úrovni. Také si dovolím Vás doporučit u známých, kteří by uvažovali o prodeji, koupi nebo pronájmu nemovitosti.
Přeji Vám mnoho dalších úspěchů na trhu realit a děkuji za Vaši pomoc a výborně odvedenou práci.
S pozdravem, Kateřina Hořejšová
V Praze dne 30.9.2013


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Certifikáty, ocenění a členství

QARA Academy

Ozvěte se mi a ptejte se