Ing. David Přikryl
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Ing. David Přikryl

Realitní makléř    3 roky s QARA

Specializace
Koupě, prodej a pronájem bytů v Praze

Působnost
Praha, Středočeský

napište mi

Ahoj jsem David a působím jako realitní makléř v Praze. Specializuji se na koupi, prodej a pronájem rezidenčních nemovitostí.

V realitách jsem od roku 2005 a pořád mě má práce hodně baví. Hodně let jsem se věnoval komerčním nemovitostem v korporátní sféře: v bance, v realitním fondu a u developera. Později jsem se rozhodl odejít na volnou nohu a stát se realitním makléřem.

Jsem moderní makléř, nepracuji sám. S týmem zkušených kolegů na plno využíváme marketingových nástrojů dnešní doby jako je home staging, videoprohlídky, weby nemovitostí nebo online kampaně na sociální sítích.

Díky této strategii mí klienti neztrácejí svůj čas a jejich nemovitosti se obvykle prodají za krátkou dobu. Neděláme na příklad zbytečné prohlídky nemovitostí, protože zájemci si mohou udělat dobrou představu už na internetu.

Výborně rozumím tomu, co mí klienti potřebují. protože sám jsem realitním investorem a taky 15 let ve výboru společenství vlastníků jednotek.

Jestli jsem vás zaujal, ozvěte se mi. Rád se ujmu i toho vašeho realitního obchodu.

Kontakty

Adresa pobočky

Šafaříkova 201/17, 120 00 , Praha 2

Kontakt

+420 724 811 187

http://www.jakprodatsvujbyt.czSociální sítěMapa nemovitostí makléře

Vše mám prodáno
Právě mám všechno prodáno i pronajato a připravuji nové projekty. Ozvěte se mi, pokud vám mohu pomoci prodat, pronajmout nebo vyhledat nemovitost. Postarám se o to jako nikdo jiný.
Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Ozvěte se mi a ptejte se