Ing. David Přikryl
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Ing. David Přikryl

Realitní makléř    2 roky s QARA

Specializace
Koupě, prodej a pronájem bytů v Praze

Působnost
Praha, Středočeský

napište mi

V realitách jsem od roku 2005. Několik let jsem pracoval v České spořitelně, kde jsem poskytoval úvěry developerům a investorům. Později jsem přešel do realitního fondu. Měl jsem za úkol zvýšit hodnotu části portfolia a následně ho prodat. Můj nejúspěšnější obchod byl prodej kancelářské budovy za 21 mil. EUR v Praze na Pankráci.

Baví mě, učit se nové věci a posouvat se tak dopředu. V roce 2016 jsem začal pomáhat kupujícím, kteří se rozhodli, koupit si svůj první byt. Vytvořil jsem projekt www.koupimprvnibyt.cz. Napsal jsem 2 e-booky „7 nejčastějších chyb při koupi bytu“ a „Jak koupit první byt? Velký průvodce“. Zastupuji klienty při vyjednávání s prodávajícím a při převodu bytu. Řadě klientům jsem tak pomohl získat první bydlení.

Dnes se specializuji na prodej a pronájem bytů. K tomu využívám všechny chytré marketingové nástroje, které mi dnešní doba umožnuje. Pro klienty jsem vytvořil projekt www.jakprodatsvujbyt.cz, kde najdou spoustu užitečných informací, aby neudělali nějaké zbytečné chyby. Napsal jsem e-book 5 nejčastějších chyb při prodeji bytu, který si klienti můžou na webu stáhnout zdarma.

Ve svém volném čase nejraději chodím do fitka. Miluju cestování a rád jezdím za sluncem k moři.

Kontakty

Adresa pobočky

Šafaříkova 201/17, 120 00 , Praha 2

Kontakt

+420 724 811 187

http://www.jakprodatsvujbyt.czSociální sítěMapa nemovitostí makléře

Vše mám prodáno
Právě mám všechno prodáno i pronajato a připravuji nové projekty. Ozvěte se mi, pokud vám mohu pomoci prodat, pronajmout nebo vyhledat nemovitost. Postarám se o to jako nikdo jiný.
Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Ozvěte se mi a ptejte se