Reference makléřky

více o makléřce

Ing. Věra Vránková

9 let s QARA
Aktivních6 nabídek
OblastPraha, Středočeský
JazykyAnglicky
Vaše hodnocení

Napsat novou referenci

Práce v oblasti nemovitostí mě moc baví, nicméně v realitní kanceláři, kde jsem pracovala, jsem se cítila velmi omezeně, a to jak z hlediska výdělku, tak i z hlediska pravidel kanceláře, která mnohdy nevycházela vstříc našim klientům. Díky společnosti QARA jsem získala absolutní nezávislost ve vedení každého jednotlivého případu, okamžitou odbornou konzultaci, kdykoliv potřebuji a v neposlední řadě možnost 100% provize, která je nepochybně velmi motivující. Jsem ráda, že pracuji v týmu lidí, kteří se navzájem podporují, pomáhají,  pracují profesionálně, se srdcem a především s lidským přístupem.

Ing. Věra Vránková

Prodej vily v Praze – Běchovice S paní Ing. Věrou Vránkovou jsem se setkala na začátku r. 2014 při prodeji našeho domu v Litožnické ulici, Běchovice. Spolupráce s ní byla příjemná a byla jsem s jejím přístupem spokojená. Její hlavní zásluhou je bezesporu, že našla a udržela kupce pro naši nemovitost a to za slušnou cenu na tehdejší poměry na realitním trhu. Sjednávala schůzky, včas informovala obě strany – prodávající i kupující – o dalších krocích při prodeji, spolehlivě zajišťovala administrativní úkony k tomu potřebné. Díky tomu se podařilo celou transakci prodeje uskutečnit v poměrně krátkém časovém úseku. Postarala se též zodpovědně o následné náležitosti jako odvedení daně z nabytí nemovitosti. Ráda ji doporučím přátelům a známým v případě koupě či prodeje nemovitostí. V Praze dne 4.9.2014, Sochorová

Sochorová

Prodej bytu, Kamýk, Praha 4
Spolupráce s Věrou Vránkovou byla velmi příjemná a profesionální. Zajistila velmi příjemně a přirozeně avšak maximálně profesionálně veškeré náležitosti s prodejem související. Jako nadstavbu jsem vnímala proaktivní snahu připravit, zjistit, domluvit vše, co je třeba administrativně udělat, ale nikomu se do toho nechce( úřady, právníci, smlouvy, znění aj). Pro mne nebyl zprostředkován jenom prodej, ale veškeré náležitosti a že jich není málo s tím spojené.
Ráda se na Věru Vránkovou obrátím znovu, protože vím, že se mohu spolehnout.
12.12.2014, Alexandra Knoblochová

Alexandra Knoblochová

Koupě bytu, Praha 5
Paní Věra Vránková je velmi profesionální a nesmírně milý člověk. Považuji za velké štěstí, že jsem mohla spolupracovat právě s ní, záhy si získala mou plnou důvěru. Její zkušenosti a přehled v prodeji nemovitostí mi koupi vybraného bytu velmi usnadnily a i když vyřízení některých záležitostí nebylo snadných, paní Vránková mi ve všem vyšla vstříc, podpořila mě a samotná koupě se uskutečnila s její velkou dopomocí. Při jednání jsem vždy měla pocit, že mé zájmy jsou na prvním místě a že je o mě maximálně dobře postaráno. Paní Vránkovou mohu vřele doporučit každému, kdo chce prodat, nebo koupit nemovitost.

Markéta Kůtková

Prodej domu, Praha 9
Dobrý den, paní Vránková, děkuji Vám velice za vřelý a profesionální přístup při prodeji mého domu. Získala jste si mou plnou důvěru. Vážím si, že na Vás bylo spolehnutí, byla jste vždy k zastižení a zařídila veškeré formality při
prodeji tak, že jsem přijela do ČR pouze podepsat kupní smlouvu, jinak jsem se o nic nemusela starat. Maximální spokojenost. Velice děkuji.

Soročinová

Prodej domu, Běchovice
Dobrý den paní Vránková, rád bych Vám touto cestou poděkoval za velice profesionální přístup při realizaci koupě domu v Běchovicích. Vím,že ne všechny záležitosti probíhaly zcela bez problémů,ale Vy jste je velice dobře dokázala zařídit.
Díky Vám už spokojeně bydlíme – a pokud někdo z našeho okolí bude shánět nějaké bydlení,vřele Vás doporučím.

Bradáč